Dziękujemy za wsparcie! Są plany obozu

W związku z sytuacją i obostrzeniami dotyczącymi stanu epidemicznego w jakiem obecnie się znajdujemy, z niecierpliwością czekamy na decyzje Ministerstwa Zdrowia dotyczące znoszenia kolejnych zakazów. Cały czas wierzymy, w to, że ten stan zakończy się jak najszybciej i wszyscy nasi wychowankowie będą mogli powrócić do swoich normalnych zajęć.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie jakim obdarzyliście Państwo nasz klub w tym trudnym czasie. Jest to dla coś wyjątkowego i zarazem sygnał, że razem na pewno przetrwamy ten wyjątkowy okres hibernacji. Jednocześnie myślimy o przyszłości i chcielibyśmy realizować nasze plany, zgodnie z założonym harmonogramem szkoleniowym na rok 2020.

Przedstawiamy informacje dotyczące obozu sportowego „LATO Z UKP GOL” oraz wznowienia zajęć treningowych. Naszą najaktualniejszą ofertę odnajdą Państwo w załączniku, który wysłaliśmy mailem. Oferta dostępna będzie także w aplikacji PROTRAINUP.

Chcielibyśmy także zaznaczyć, iż nie wiemy w jaki sposób postępująca sytuacja epidemiczna wpłynie na program obozu, dlatego zastrzegamy sobie prawo do odwołania lub modyfikacji niektórych jego punktów. .

UWAGA! W przypadku braku możliwości zorganizowania obozu, całość kwoty zostanie Państwu zwrócona.