Efektowne zwycięstwo na zakończenie rundy

- Po bardzo słabym meczu, w którym zagraliśmy może na 50% swoich możliwości przegraliśmy z Odrą Opole 0:4 i z pewnością był to nasz najsłabszy mecz w całej rundzie, ale w ostatniej kolejce nasi chłopcy mieli okazję "odbić sobie" tą porażkę na boisku w Lewinie Brzeskim - nie owijał w bawełnę trener Paweł Juszczyk. Zresztą, tak też się stało.

A oto pełna relacja z tego meczu w lidze młodzika.

Boisko w Lewinie było bardzo grząskie i nierówne, więc ciężko było nam rozgrywać składne akcje, ale z każdą minutą rozkręcaliśmy się coraz bardziej. Większość ataków przeprowadzaliśmy skrzydłami, ale w 15 minucie pierwsza bramka padła ze środkowej strefy po strzale z dystansu i indywidualnej akcji Kacpra Przybysza. Drużyna gospodarzy próbowała swojego szczęścia w szybkich kontrach, ale nasi obrońcy bardzo dobrze się spisywali, a gdy było naprawdę gorąco pod bramką Marcina, ten robił wszystko żeby zachować czyste konto.

Po dobrym dośrodkowaniu bramkę strzelił jeszcze Miachał i do przerwy prowadziliśmy 2:0. Po zmianie stron przejęliśmy całkiem inicjatywę, a jedyne czego mogliśmy się obawiać to popełnienia własnych błędów. Utrzymywanie się przy piłce pomagało nam w stwarzaniu wielu sytuacji, które na swoją drugą bramkę zamienił nasz super snajper "Misiek", a do tego po golu dzięki świetnym zagraniom prostopadłych piłek przez naszych środkowych pomocników dołożył "Matik" i nasz mały Messi, czyli Mateusz.

Cały zespół przysłużył się do ostatecznego zwycięstwa 5:0. Gratuluję chłopakom pełnego zaangażowania, walki i pokazu swoich umiejętności, które jak widać jeśli się tylko chce stoją na wysokim poziomie. Jak to mówią "najbardziej zapamięta się swój ostatni mecz", dlatego rundę jesienną razem z chłopakami i trenerem Rafałem kończymy z uśmiechami na twarzy i bagażem doświadczeń, które na pewno wykorzystamy na wiosnę. Dziękujemy też rodzicom, którzy zawsze nas wspierają - jesteście wielcy!!!

UKP Gol: Marcin K., Kacper, Dominik, Mateusz K., Michał, Mateusz P., Szymon, Nikodem, Marcin B., Kuba, Maciek.