Opolska Liga Młodzika: Wyższy level i wesoły futbol

Ostatnie dwa tygodnie w Opolskiej Lidze Młodzika, to aż 4 mecze. Naszymi przeciwnikami byli: Swornica Czarnowąsy, KS Szczedrzyk, Silesius Kotórz Mały i Orzeł Źlinice. Były to różnorodne spotkania pod względem sportowym, ponieważ poziom piłkarski oraz warunki fizyczne naszych rywali były zgoła odmienne.

Dwa razy nasi chłopcy nie musieli się zbytnio męczyć, grali tzw. „wesoły futbol” i wiedzieli, że mogą sobie pozwolić na swobodniejszą grę, gdyż ich przeciwnicy prezentowali niższy potencjał sportowy. Dwa spotkania zmusiły ich aby wznieśli się już na inny, "wyższy level", pod względem poziomu zaangażowania i mobilizacji, co zresztą potwierdzili na boisku.

- Graliśmy skoncentrowani, bardziej odpowiedzialnie, ponieważ liczyć się musieliśmy z konsekwencjami popełniania prostych błędów. W tych meczach widać było, jaki jest nasz prawdziwy potencjał, a wiem, że jeszcze drzemie w nich ten niewykorzystany, o którym zawodnicy nawet nie wiedzą. Po takich występach ręce ich wiernych kibicom same składały się do oklasków - podsumowuje ostatni piłkarski maraton w OLM, trener Rafał Watras.

Wielkie brawa dla naszych "walczaków" oraz ich rodziców za wsparcie!

Wyniki