Orliki i Żaki po 5. kolejce

W dniu 18 maja przy pięknej aurze rozegraliśmy piątą kolejkę naszej Wojewódzkiej Ligi. Niestety zabrakło drużyn Soccer College, które tego dnia miały już wcześniej zaplanowany piknik z okazji 8. urodzin istnienia szkółki. Przy okazji - wszystkiego najlepszego!

Gościnnie w ich miejsce wystąpiły Rodło Opole (Orliki) i MKS Kluczbork (Żaki). W kategorii 2008 po raz drugi najsilniejszą okazała się drużyna AP Namysłów, która w meczu na szczycie wywalczyła cenne zwycięstwo nad Victorią Chróścice.

W Żakach po raz kolejny komplet zwycięstw w grupie niebieskiej zanotowała Odra Opole, która pokonała naszą ekipę po bardzo emocjonującym meczu 6:4, choć na kilka minut przed końcem to my prowadziliśmy 4:3. Mecz ten narawdę mógł się podobać, gdyż oprócz bramek i zwrotów akcji obfitował w wiele świetnych pojedynków czysto piłkarskich.

Grupę niebieską opuszczają drużyny Startu Namysłów i MKS-u Gogolin, które za tydzień pewnie będą chciały tutaj wrócić, w ich miejsce awansowały Swornica i AP Biała.

Na wyróżnienie Fair Play, za tą kolejkę otrzymuje drużyna Stali Brzeg.

5. kolejka zawodnicy MVP

2008: Florian Piechota (Victoria), Grzegorz Piechota (MKS Gogolin), Marcel Koziński (Chemik), Marek Żmuda Wiktor Sieczka (AP Namysłów), Kuba Piszczałka (UKP Gol).

2010: Patryk Iwanetzki (Start Namysłów), Dawid Głąbica (AP Biała), Kamil Orlowski (Spiders), Alan Schafhirt (MKS Gogolin), Szymon Brodziejewski (Swornica), Przemek Magnuszewski (UKP Gol), Piotr Jaborski (Odra), ), Mateusz Wolny (Victoria).

Szósta kolejka już w najbliższy weekend tj. 25 maja. Spotykamy się przy ul. Wandy Rutkiewicz, od godziny 8.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Wyniki, tabele.