Partnerzy UKP Gol spotkali się w Kubaturze

Doszło do pierwszego w historii klubu spotkania partnerów UKP Gol. Mamy nadzieję, że nie ostatniego i podobne imprezy odbywać się będą cyklicznie. We wtorkowy wieczór w sali konferencyjnej Centrum Rozrywki Kubatura mogliśmy gościć sporą grupę sympatyków naszej szkółki. 

- Przedstawiliśmy sposób naszego funkcjonowania, jakimi zasadami się kierujemy, zaprezentowaliśmy również nasze plany na przyszłość. W szerokim gronie omówiliśmy problemy z jakimi spotykamy się na co dzień, gdyż tylko wspólnie możemy stawić im czoło. Chcemy się też rozwijać i stawiać kolejne kroki naprzód. Bez udziału i pomocy partnerów oraz osób nas wspierających nie byłoby to możliwe. Chcieliśmy się także bliżej poznać i zintegrować. Przecież to, co robimy, daje man wszystkim ogrom radości - mówi założyciel UKP Maciej Michniewicz.

Wszyscy zgromadzeni na sali w przyjaznej i miłej atmosferze przyjrzeli się jego prezentacji, która skupiła się na dokonaniach klubu oraz perspektywach sportowych i organizacyjnych. Luźne rozmowy w kuluarach bywają z reguły tymi najcenniejszymi. Tak też było tego wieczora w Kubaturze, kiedy prezentacja się zakończyła.

- Bardzo się cieszę że udało nam się w końcu zorganizować takie spotkanie. Mamy całkiem pokaźne grono partnerów, choć im ich więcej, tym większe szanse na to, by kiedyś można było usłyszeć o chłopaku, który jest reprezentantem Polski, a swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w opolskim UKP Gol - podsumował spotkanie pan Maciej.

UKP Gol wszystkim serdecznie dziękuje za przybycie. Za okazaną pomoc wielkie podziękowania kierujemy w szczególności do firm, podmiotów i partnerów indywidualnych, a są nimi:

KIA SZIC - Rajner Szic, Sebastian Szic
R.J. Automatyka - Jan Kowalczyk, Rafał Bartoszczuk
AMT - Agnieszka Turek
JAKO - Krystian Golec
BKM.MANNESMANN - Dawid Matraszek
Centrum Rozrywki KUBATURA - Dawid Błaszczykowski
Restauracja Radiowa - Tomasz Wąsiak
ELPO - Andrzej Kaczmarczyk
TVP 3 - Mateusz Magdziarz
SportoweOpole - Mariusz Matkowski

Ksiądz Jerzy Kostorz
Grzegorz Lachowicz
Grzegorz Charciarek
Marcin Miga

LZS Zawada - Adrian Brandt
Urząd Miasta Opola