Pierwsze piłki 2019. UKP Gol grał kontrolnie we Wrocławiu

Piłkarską przygodę w roku 2019 nasi wychowankowie zainaugurowali we Wrocławiu. To właśnie tam, 5 stycznia, ekipa rocznika 2010 przyjęła serię dziewięciu meczów sparingowych. Grano systemem każdy z każdym, 1x15 minut. Przeciwnikami naszej drużyny były następujące zespoły: GKS Tychy I i II, FC Academy Wrocław, Parasol Wrocław, AP Team Gliwice, Warta Poznań, Pogoń Kraków, Gryf Świdnica oraz Suchary Suchy Las.

- Były to bardzo wartościowe mecze pod względem sportowym, z których oprócz zwycięstw, remisów i porażek można wyciągnąć mnóstwo wniosków do pracy. Nasi rywale prezentowali się bardzo dobrze pod względem motorycznym, taktycznym i wolicjonalnym, jednakże nasz zespół nie ustępował przeciwnikom i również pokazał kawałek dobrego dziecięcego futbolu - skomentował występy swoich podopiecznych trener Jarosław Draguć.

Już za tydzień nasz drużyna wyrusza do Częstochowy na mocno obsadzony turniej, już o stawkę, czyli puchary, medale i indywidualne wyróżnienia. UK Gol czekają potyczki z bardzo atrakcyjnymi przeciwnikami. Pod Jasną Górą zameldują się bowiem: Wisła Kraków, ŁKS Łódź, GKS Bełchatów, Skra Częstochowa, Zagłębie Sosnowiec, Warta Sieradz, Gol Brodnica, Rozwój Katowice, Widok Skierniewice oraz Varsowia Warszawa.

Życzymy powodzenia i dobrej postawy!