Srebro na turnieju Estima Cup 2019

Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza ekipa na dwudniowym turnieju Estima Cup 2019 w Nowej Rudzie, w dniach 8-9 czerwca. W stawce 10 zespołów zajęliśmy drugie miejsce, przegrywając ostateczną rywalizację w ostatnim meczu turnieju z drużyną Rekordu Bielsko-Biała.

Turniej odbywał się systemem każdy z każdym 1x18 minut, bramkarz + 6 zawodników w polu (był to pierwszy turniej naszych chłopców w takim składzie ilościowym piłkarzy na boisku). W sobotę nasz zespół rozegrał 5 spotkań – bilans to 4 zwycięstwa (Polonia Nysa I i II zespół, Śląsk Wrocław i UKS Lechia Dzierżoniów) i jedna porażka z Chojnikiem Jelenia Góra.

W drugim dniu nasi chłopcy odnotowali 3 zwycięstwa (AP Champions Nowa Ruda, FC Wrocław Academy i Szansa Wrocław) i jeden przegrany pojedynek ze zwycięzcą turnieju, wspomnianym wyżej Rekordem B-B.

Oprócz srebrnych medali i pucharu za drugie miejsce, zabraliśmy do domu puchar, a raczej Aleksander, za najlepszego zawodnika całej imprezy! Gratulacje!

Wielkie podziękowania należą się również rodzicom, którzy dzielnie wspierali swoich piłkarzy przez dwa dni zmagań na boisku.

UKP Gol: Wincento, Franio, Ziemek, Mateo, Igor, Marek, Michał, Dawid, Kuba i Aleksander oraz "treneiro" Jarek