UKP Gol i R.J. Automatyka podpisały umowę o współpracy

UKP Gol podpisał umowę partnerską z firmą R.J. Automatyka S.C., reprezentowaną przez pana Jana Kowalczyka. Pierwsze efekty współpracy można już było dojrzeć podczas turnieju w Gogolinie, gdzie drużyna rocznika 2006 zaprezentowała się w strojach z logotypem naszego nowego sponsora.

- Cieszę się bardzo, że udało nam się zaprosić pana Jana i jego firmę do współpracy. Długo rozmawialiśmy na temat funkcjonowania naszego klubu. Przedstawiłem mu plan długofalowy naszej działalności, cele i perspektywy rozwoju, omówiliśmy również problemy, z którymi borykamy się na co dzień. Każde wsparcie jest dla nas bezcenne i to nasi partnerzy stanowią ta naprawdę o sile naszego klubu. To, że dołączył do nas kolejny podmiot jest tylko tego potwierdzeniem - mówi Maciej Michniewicz.

- Piłka nożna zawsze była w moim sercu bardzo blisko, dlatego gdy Krystian Kowalczyk (były piłkarz Odry Opole, aktualnie niemiecki SV Donaustauf) opowiedział mi o działalności i filozofii UKP Gol, długo nie czekałem z odzewem. Poprosiłem go, by skontaktował mnie z Maćkiem. Spotkaliśmy się pewnego popołudnia, a ten opowiedział mi dokładnie o filozofii, całej otoczce funkcjonowania klubu, ale także o tym, co jest aktualnie najbardziej w klubie potrzebne. Tak rozpoczęła się nasza współpraca - mówi właściciel R.J. Automatyki.

Firma pana Jana działa na rynku od 5 lat. Zajmuje się automatyką przemysłową, elektryką oraz projektowaniem systemów automatyki i elektryki. Automatyka przemysłowa jest pasją przedsiębiorstwa. Główne obszary naszej działalności R.J. Automatyki to fabryki komponentów samochodowych, stacje uzdatniania wody, systemy nawęglania, odżużlania i odpopielania, a także ciepłownie, kotłownie, pompownie oraz inne urządzenia i obiekty technologiczne w dowolnej gałęzi przemysłu.