UKP Gol IV walczył w Częstochowie

Nasi chłopcy pod Jasną Górę wyjechali już o 7 rano. Na pokładzie autokaru zameldowali się: Janek Ścisło Janek Kaleta, Janek Mielnik, Maksymilian Draguć Kacper Ptak, Kazimierz Lisiński i Dawid Aleksandrof.

- Podczas częstochowskiego turnieju rozegraliśmy 8 meczów, które trwały po 12 minut. To jednak nie wszystko. W wolnym czasie na osobnej sali sami pogrywaliśmy sobie w piłkę, dbając o utrzymanie temperatury ciała oraz dlatego, że zawodnikom ciągle było mało. Zawodnicy skakali także po "dmuchańcu" oraz zjedli wspólny obiad - opowiada trener Grzegorz Benedyk.

W sumie nasza drużyna wygrała 3 mecze, tyle samo przegrała i 2 zremisowała. - Nasza poczynania stały na wysokim poziomie, no może poza pierwszym meczem, który ewidentnie przespaliśmy. Wszyscy grali z niezwykłym zaangażowaniem i pokazali że potrafią niesamowicie walczyć, czego efektem były brawa z trybun. Wyróżnienie w zespole dostał Jan Mielnik oraz Maksymilian Draguć, który został osobiście przez organizatora turnieju pochwalony podczas dekoracji końcowej - kończy sprawozdanie szkoleniowiec grupy.