UKP Gol wygrał Lukam Cup Skoczów!

Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna rocznika 2010, która wygrała trzydniowy turniej organizowany w dniach 27-29 września przez Lukam Skoczów. Do rywalizacji przystąpiło 18 zespołów podzielonych na 3 grupy po 6 drużyn, a wśród zgłoszonych klubów brylowały świetne marki: Ruch Chorzów, Widzew Łódź, GKS Katowice czy Stal Mielec (II miejsce w turnieju). Obok tych drużyn wystartowały też: Gwiazda Ruda Śląska (III miejsce), KS Zakopane, Orlik Prudnik, AP Estates, United Rydułtowy, Gavia Choszczno, AP Limanovia, Chojnik Jelenia Góra, KS Łomianki, AP Nędza, LKS 07 Markowice, Stal Mielec II i Lukam Skoczów.

Pierwszy dzień rozgrywek to faza grupowa, czyli 5 meczów, 1x20 minut, bramkarz +6 zawodników w polu (bilans naszego zespołu to 3 zwycięstwa, remis i porażka, co dało nam pierwsze miejsce w grupie i awans do finałowej grupy złotej). Drugi dzień przyniósł 4 mecze i wszystkie zwycięskie, które sprawiły, że zostaliśmy triumfatorami pierwszego turnieju organizowanego klub ze Skoczowa.

UKP Gol: Antek, Przemo, Franio, Adam, Wincent, Ziemek, Kokos, Igor, Marek, Mateo, Kuba, Michał, Aleks i Dawid.

Chłopcy zakwaterowani byli w ośrodku w Ustroniu i pierwszego dnia po zmaganiach na boisku, wyruszyli Ciuchcią na wycieczkę krajoznawczą po Ustroniu, kończąc podróż na Równicy.

Wielkie podziękowania dla rodziców (ulokowali się w Pensjonacie w Wiśle), którzy kulturalnie dopingowali drużynę, wpierali swoje pociechy w meczach, które były naprawdę bardzo wyrównane i stały na wysokim, równym poziomie - podsumowuje trener Jarosław Draguć.