UKP Gol wygrał wojewódzki finał pucharu Tymbarku

Zakończyły się finały wojewódzkie turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku 2019". Nasza drużyna, która startowała w kategorii U-8, w Brzegu spisała się rewelacyjnie. UKP Gol reprezentowany przez: Maksa, Maxima, Antka, Mateo, Dawida, Wojtka, Franka i Janka, pomimo ciężkiego początku imprezy, z meczu na mecz rozkręcał się i konsekwentnie zmierzał do finału.

- W półfinale trafiliśmy na zespół z Kietrza i pewnie go pokonaliśmy. W wielkim finale zmierzyliśmy się z drużyną Masters Brzeg, która wygrała wszystkie mecze tego dnia. Chłopcy jednak stanęli na wysokości zadania i pewnie go wygrali, po hattricku Janka Kalety. Szalona radość naszych zawodników była po tym spotkaniu nie do opisania - mówi trener Kamil Wreczycki.

Do naszych zawodników trafiły wyróżnienia indywidualne. Najlepszym bramkarzem turnieju został Maks Draguć, z kolei tytuł najlepszego zawodnika trafi do Dawida Aleksanroffa.

Wielkie gratulacje i brawa dla całej drużyny!