UKP Gol wznawia zajęcia treningowe!

W związku z rozporządzeniem władz i wprowadzeniem w życie Etapu III odmrażania polskiego sportu informujemy, że od dnia 18 maja br. Uczniowski Klub Piłkarski Gol wznawia zajęcia treningowe, które zawiesił wskutek wprowadzenia na terenie kraju stanu epidemicznego.   

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy w tych trudnych dla naszego klubu dniach zadeklarowali dalszą z nami współpracę i okazali nam zaufanie na przyszłość! Gwarantujemy, że do treningów przystąpimy ze zdwojonym zapałem, a energię, którą magazynowaliśmy zmuszeni do przymusowej "kwarantanny", wykorzystamy w pełni do tego, co kochamy najbardziej, czyli pracy z Waszymi pociechami.

W związku z powyższym przesyłamy Państwu najważniejsze dokumenty, które są niezbędne, aby nasi wychowankowie mogli niezwłocznie przystąpić do zajęć. W linku do trzech plików (znajduje się on na dole pod tekstem), prosimy o niezwłoczne wypełnienie:

  • OŚWIADCZENIA o wyrażeniu zgody na treningi w czasie epidemii (należy zapoznać się, wydrukować i dostarczyć podpisane trenerowi przed pierwszym treningiem. Bez tego Oświadczenia zawodnik nie będzie mógł brać udziału w treningu)

  • REGULAMINU zajęć w czasie epidemii (należy zapoznać się, dostarczyć trenerowi wydrukowane i podpisane pod ostatnim punktem. Bez podpisu pod Regulaminem zawodnik nie będzie mógł uczestniczyć w treningu.

Prezentujemy także:

  • GRAFIK ZAJĘĆ (rozpiska dla poszczególnych grup treningowych)

Link do dokumentów: https://drive.google.com/drive/folders/1ojyglq5H6bm-1u_rRz5gg8D3HF4dVbKo

Do zobaczenia na boiskach!