Dwa turnieje i sporo grania

W miniony weekend Uczniowski Klub Piłkarski Gol był organizatorem dwóch imprez piłkarskich dla zawodników z roczników 2012 oraz 2014.

Turniej 2014 odbył się w ostatnią sobotę, na stadionie Rudatom-u Kępa im. Jerzego Musiała. Drużyny, które przystąpiły do piłkarskich zmagań to: Funball Kluczbork, AP Team Gliwice, Stal Brzeg, OKS Odra Opole, OKiS Proszków i nasz UKP Gol. Skrzaty miały zapewnione bardzo dużo minut gry, bowiem z każdym zespołem można było zmierzyć się dwukrotnie – mecz i rewanż. Nasi zawodnicy z systemem 1+4 poradzili sobie bardzo dobrze.

Turniej 2012 miał grany był dzień później. W niedzielę, na boisku w Kotorzu Małym, boje toczyły się równocześnie na 4 boiskach. Rozegrano 9 meczów, co przełożyło się na 135 minut dobrego „kopaia”. W turnieju wzięły udział drużyny: AP Gliwice, Hattrrick Głuchołazy, Funball Kluczbork, Młody Kluczbork, MKS Gogolin, UKS Turawa, Stal Brzeg, Polonia Nysa i OKS Olesno.

Nasi zawodnicy w tym dniu zaprezentowali bardzo dobrą formę i świetną grę w każdym meczu. Stworzyli przy tym bardzo dużo sytuacji bramkowych i wiele z nich skutecznie wykorzystali. UKP Gol wystąpił w składzie : Kordian, Oliwier, Kazik, Kacper, Maciek, Borys, Piotrek, Michał, Janek.

Dziękujemy drużynom za uczestnictwo, a rodzicom za pomoc w organizacji i sprawnym przebiegu obu imprez!

Co o tym sądzisz?
0facebook