Dwie drużyny wojowały pod „Balonem”

Dwie nasze drużyny z rocznika 2010 oraz 2011/2012 gościły we Wrocławiu na
turnieju Ślęza Cup 2020. Była to jak zwykle bardzo dobrze zorganizowana impreza, w której nasze ekipy rozegrały po 10 meczów z bardzo wymagającymi drużynami z całej Polski.

Drużyna z rocznika 2011/2012 zmierzyła się z CCC 1 (Camp Corever Coaching), Polonią Świdnica, Varsowią Warszawa, Moto Jelczem Oława, Ślęzą Wrocław, Łódzką Akademią Futbolu, oraz SMS-em Łódź. Zawodnicy pokazali charakter i walczyli ambitnie w każdym spotkaniu. – Na pewno dużo się tego dnia nauczyliśmy, dlatego wracamy do Opola zadowoleni i bogatsi o zdobyte doświadczenie – podsumował występ trener Kamil Wręczycki.

UKP 2011/2012 : Maks, Dawid, Kazik, Janek K., Janek M., Maciek, Kacper, Kordian, Dominik, Michał i Borys.

Drużyny rocznika 2010 podzielona zostały na dwie drużyny po 10 zespołów. Nasza ekipa trafiła do grupy B, w której rywalizowała z takimi teamami jak: CCC 1 (Camp Corever Coaching), Ślęza Wrocław 1, Akademia Piłkarska Reissa Kępno, Olimpic Wrocław 1 i 2, Sporting Wrocław, Start Namysłów 2, Odra Opole i Varsovia Warszawa. Po fazie grupowej każdy z każdym (mecz 1×12 minut), do rozegrania pozostał jeszcze jedno spotkanie o konkretne miejsce w turnieju, z KKS-em Kalisz.

– Był to mocno obsadzony turniej. Liczba spotkań z różnymi drużynami sprawiła, że wracamy z kolejnym bagażem doświadczeń i materiałem do dalszej pracy na treningach – skwitował rywalizację pod „Balonem” trener Jarosław Draguć.

Skład UKP Gol: Wincent, Franio, Ziemek, Adam, Antek G., Mateo, Igor, Przemek, Dawid, Michał, Krzyś i Aleks.

Swoje podziękowania kierujemy także w stronę kochanych rodziców, którzy dopingowali i wspierali swoje pociechy i oczywiście nasz klub!

Co o tym sądzisz?
0facebook