GOL CUP 2023

Za nami kolejna edycja turnieju, którego jesteśmy organizatorem: „GOL CUP”. W tym roku udział wzięli zawodnicy z rocznika 2015. Standardowo zameldowało się 16 drużyn z województwa opolskiego, jak i zaprzyjaźnione ekipy z województwa śląskiego, dolnośląskiego. i małopolksiego.Turniej prowadzony był bez klasyfikacji końcowej ale wcale nie oznaczało to , że nikomu nie zależało na wygrywaniu. Wręcz przeciwnie, wszyscy zawodnicy chcieli strzelać bramki i wygrywać swoje mecze, a było ich tego dnia w sumie 88. Każdy z nich odbywał się zgodnie z zasadami Fair Play. Mogliśmy oglądać naprawdę zacięte pojedynki i wspaniałe bramki. Niejednokrotnie licznie zgromadzeni kibice głośno oklaskiwało akcje ofensywne, jak i parady bramkarzy.

Nasza drużyna prowadzona przez Trenera Kamila spisała się bardzo dobrze, choć nie zabrakło słabszych momentów i zmęczenia. Graliśmy bardzo ofensywnie, a czasem nawet zbyt bardzo 🙂 Mimo wszystko najważniejsza w tym dniu była sportowa rywalizacja. 11 rozegranych meczów napewno dało się we znaki naszym młodym adeptom.

Turniej rozegrany został na stadionie miejskim w Opolu. Specjalnie przygotowano 4 boiska, na których toczyły się rozgrywki. Każda z drużyn otrzymała puchar, a każdy z zawodników pamiątkowy medal. Ponadto w każdej drużynie został wyrózniony jeden zawodnik mogący cieszyć się statuetką najlepszego zawodnika. Wszystkie te nagrody ufundowało Miasto Opole, za co w imieniu wszystkich zawodników bardzo dziękujemy.

Dzięki Piekarni „Grzegorz Kobyłkiewicz oraz piekarni „Ryszard i Arkadiusz Konfisz. sklep „Auchan”. firmie „Nutricia wszyscy zawodnicy mieli zapewniony prowiant oraz napoje.

Podziękowania oczywiście dla rodziców zaangażowanych w organizację turnieju oraz wkład własny jaki wnieśli w przygotowania. Standardowo wszyscy spisali się na medal.

Drużyny biorące udział w turnieju:

Spiders Krapkowice, MKS Gogolin, OKS Olesno, AP Bumerang Wrocław, Odra Opole, Hattrick Głuchołazy, Skra Częstochowa, Start Namysłów, Athletic Ozimek, Czarni Otmuchów, AP Team Gliwce, Rodło Opole, Masters Brzeg, FA Opole, Borek Kraków, UKP Gol Opole

Do zobaczenia za rok.

Co o tym sądzisz?
5facebook