Letni obóz w Kłodzku już za nami

Zakończył się letni obóz sportowy w Kłodzku. Nasi wychowankowie przebywali tam od 2 do 9 lipca.
Doskonałe warunki hotelowe, treningowe jak i żywieniowe, ale oprócz tego oraz zajęć stricte piłkarskich, dla uczestników przygotowanych zostało sporo atrakcji. Nie było więc czasu na nudę!

Zwiedziliśmy Twierdzę Kłodzko, pociągiem wybraliśmy się na basen letni do Nowej Rudy. Tam mogliśmy oprócz samego pływania, pograć w siatkówkę plażową i „siatko-nogę” plażową. Najodważniejsi pod pełną asekuracją ratowników mogli wykonać skoki z wieży sportowej.

Na obiektach OSiR-u, w których gościliśmy, mieliśmy do pełnej dyspozycji korty tenisowe, gdzie co wieczór chłopcy organizowali mecze właśnie „siatko-nogi”. Pełnowymiarowa hala sportowa służyła z kolei do gier w futsal oraz do rozgrywek tenisa stołowego.

Oczywiście, jak co roku, rozegraliśmy taki turniej w trzech kategoriach wiekowych. Przed każdym posiłkiem, wykorzystując chwile relaksu, można było pograć w „jedno odbicie”. Jest to forma zabawy doskonaląca umiejętności techniczne jak i pracę nad czasem reakcji, gdyż na boisku trzeba czasami podejmować decyzje w ułamku sekundy.

Nie obyło się bez konkursu czystości, do którego wszyscy zawodnicy podeszli bardzo poważnie, co sprawiło, że każdy pokój był zawsze lśniący i wysprzątany. Dostaliśmy także możliwość rozegrania 4 sparingów z lokalnymi drużynami. Najstarsza grupa trampkarzy wzięła udział w bardzo emocjonującym do samego końca turnieju wewnętrznym.

Było to bardzo udane zgrupowanie, głównie dzięki naszym wychowankom. Podziękowania kierujemy też do kadry trenerskiej, która znakomicie dbała o wszystkich uczestników i perfekcyjnie realizowała program obozu.

Tego lata przed naszym klubem jeszcze półkolonia, która odbędzie się dniach 18-22 lipca, a na którą serdecznie zapraszamy. Są jeszcze miejsca wolne!

Co o tym sądzisz?
0facebook