Skrzaty wystąpiły na turnieju w Gogolinie

Zawodnicy rocznika 2015 wzięli udział w Lidze Skrzata organizowanej przez MKS Gogolin w tamtejszej hali im. B.i Z. Blautów. Rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach, bez bez udziału sędziów i bez punktacji końcowej.

W naszej drużynie każdy z wystąpił w roli bramkarza oraz mógł sprawdzić swoje umiejętności grając na różnych pozycjach. Przypomnijmy, że każdy z naszych wychowanków jest jeszcze na etapie „piłka i ja”, ale można było zauważyć, że posiada już swój sposób na „otwarcie gry”.

– Nie baliśmy się rozgrywać piłki kosztem stracenia ewentualnych goli. W ofensywie radziliśmy sobie zdecydowanie odważniej w grze 1×1, co zaowocowało sporą liczbą bramek – precyzuje taktykę boiskową trener Maciej Michniewicz.

Cała impreza skończyła się wręczeniem nagród, ku radości wszystkich piłkarzy. W każdej drużynie został wyróżniony jeden gracz, lecz mimo tego, iż trzeba było wybrać tylko tego jednego, w naszym zespole każdy zasłużył na to miano. Wszyscy bowiem wnieśli do gry bardzo dużo swoich umiejętności indywidualnych i pokazali wielkie zaangażowanie na placu gry.

Wielkie podziękowania kierujemy do organizatorów turnieju, dziękujemy za zaproszenie i sposób przeprowadzenia rozgrywek.

Nasi zawodnicy i ich rodzice spisali się na medal!

Co o tym sądzisz?
0facebook