Trzy dni pod Giewontem

Dobry występ zanotowała grupa rocznika 2010, która w dniach 21-23 maja, wzięła udział w turnieju API CUP Zakopane. Turniej podzielony był na dwie fazy: Najpierw przez dwa dni zespoły rywalizowały „każdy z każdym”, w grupach po 12 zespołów (czas gry 1×20 minut), a w niedzielę rozgrywano mecze o miejsca w klasyfikacji końcowej (miejsca 1-2 obu grup grały o 1-4 miejsce, 3-4 o miejsca 5-8 itd.).

Po pierwszym dniu potyczek, nasz zespół po 4 zwycięstwach i 2 przegranych meczach, zajmował 3. miejsce. Słabszy występ w drugim dniu (2 zwycięstwa, remis i 2 przegrane) zepchnął nasz team na 6. miejsce w grupie, co wystarczyło do rywalizacji o miejsca 9-12. – Zagraliśmy na na dobrym poziomie, kilka spotkań zespół rozegrał bardzo dobrze, pokazując charakter, waleczność, przeprowadzając piękne i składne akcje zakończone bramkami. Nie obyło się jednak bez słabszych występów, w których zabrakło wielu aspektów ćwiczonych i realizowanych na treningach – podsumował występ trener Jarosław Draguć.

Występy chłopaków oglądała duża grupa rodziców, która przyjechała do Zakopanego wspierać swoje pociechy, dopingować ich i oczywiście odpocząć w towarzystwie malowniczych Tatr. Oprócz zawodów, chłopcy mieli możliwość skorzystania z gorących term oraz wjazdu kolejką na Gubałówkę.

UKP Gol 2010: Krzyś, Wincent, Adam, Igor, Antek G., Ziemek, Mateo, Dawid, Przemo,
Franio, Misiek, Antek L., Aleks oraz Maks.

Co o tym sądzisz?
1facebook