Jedenaście meczów na Bumerang Cup

W niedzielny poranek udaliśmy się z drużyną skrzatów do Zabrza, na turniej Bumerang CUP 2022. Mecze rozgrywaliśmy w hali tamtejszego MOSiR-u, gdzie czekało na nas 6 specjalnie przygotowanych boisk.

Sam wyjazd na turniej stał do samego końca pod dużym znakiem zapytania, ze względu na kwarantanny naszych zawodników. Dzięki dobrej współpracy z Spidersami Krapkowice oraz AP Team Gliwice, mogliśmy skompletować drużynę, która pokazała, że piłka nożna dziecięca jest bardzo radosna i kreatywna.

Do rywalizacji przystąpiło 12 zespołów, systemem „każdy z każdym'”. Na boisku spędziliśmy równo dwie godziny, czyli bardzo dużo grania! W każdym meczu chłopcy walczyli z pełnym zaangażowaniem w grze ofensywnej, jak i defensywnej. Każdy z nich doświadczył także występu na pozycji bramkarza. Uwaga! Wszyscy nasi zawodnicy wpisali się na listę strzelców.

– Kierujemy pochwały dla organizatorów za bardzo sprawnie zorganizowanie imprezy i wielkie podziękowania dla koordynatorów w/w akademii, którzy „wypożyczyli” nam swoich piłkarzy – śle laurki trener Maciej Michniewicz, który dowodził całą eskapadą.

UKP Gol: Antonio, Peter, Maks, Adi, Miłosz

Co o tym sądzisz?
0facebook