Trenerzy

Maciej Michniewicz / I trener Super Gol II

Pomysłodawca i założyciel Uczniowskiego Klubu Sportowego Gol. Maciej Michniewicz to absolwent Politechniki Opolskiej, o kierunku Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Trener I klasy z licencją UEFA A. Wychowanek Odry Opole, mający za sobą występy w Ekstraklasie w barwach Polonii Warszawa i Piast Gliwice (75 spotkań/1 bramka). W wyżej wymienionych klubach rozegrał ponad 300 spotkań na poziomie 1 ligi.

Ur. 28 września 1977 r. w Opolu. (tel. 535277994)

Rafał Watras / I trener Super Gol I

Absolwent Politechniki Opolskiej, Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, a także magister Wychowania Fizycznego, Trener II klasy z licencję UEFA A. Obecnie nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz grający piłkarz na pozycji obrońcy w IV-ligowym Torze Dobrzeń Wielki. 

Ur. 26 stycznia 1988 r.  w Kietrzu.

Kamil Wręczycki / I trener Gol IV, trener Gol III

Absolwent Wychowania Fizycznego na Politechnice Opolskiej ze specjalnością Trener Piłki Nożnej To także nauczyciel wychowania fizycznego w Międzyszkolnym Ośrodku Sportu w Opolu, gdzie prowadzi gry i zabawy z elementami piłki nożnej w klasach I - III. Trener z licencja UEFA A

Ur. 9 listopada 1988 r. w Opolu.

Paweł Juszczyk / I trener Gol I, I trener Gol V

Studiuje Politechnice Opolskiej i jest na trzecim roku Wychowania Fizycznego. W UKP Gol pracuje od czasu powstania klubu.Trener Paweł jest posiadaczem licencji UEFA Grassroots C. Obecnie jest zawodnikiem czwartoligowego TOR-u Dobrzeń Wielki

Ur. 17 września 1993 r. w Opolu.

Jarosław Draguć / I trener Gol II

Absolwent Politechniki Opolskiej - Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim od 2002 roku. Trener I klasy z licencją UEFA A.  Od 1987 roku wychowanek Odry Opole, w której występował przez przez 10 lat (jeden sezon w Skalniku Tarnów Opolski na wypożyczeniu). Od 1998 roku do dziś zawodnik i trener w TOR Dobrzeń Wielki. Jako zawodnik TOR-u 2 sezony rozegrał w 3 lidze na Szczeblu Centralnym, 2 sezony w 3 lidze grupy śląsko-opolskiej, 3 w klasie okręgowej, pozostałe w IV lidze opolskiej.). Obecnie Trener I drużyny TOR-u Dobrzeń Wielki występujący w IV lidze opolskiej. 

Ur. 07.04.1975 w Opolu.

Ewelina Serwuszok / Bambini Gol, Mini Gol


Jest absolwentką Wychowania Fizycznego w Opolu. Aktualnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w  Międzyszkolnym Ośrodku Sportu w Opolu oraz pełni funkcję trenera skrzatów w klubie UKS GOSDiM Osowiec. Do niedawna była zawodniczką Unii Opole. Jej największym osiągnięciem jest złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski uczelni technicznych w roku 2014. Trener Ewelina posiada aktualną licencję trenerską UEFA "C. Ponadto ma uprawnienia Instruktora Fitness. Interesuje się sportem, zdrowym odżywianiem, a praca z dziećmi jest jej prawdziwą pasją.

Łukasz Wiczek / Bambini Gol, Mini Gol

Trener Łukasz pracę z dziećmi i młodzieżą rozpoczął w 2008 roku pracując w takich klubach jak: LZS Chrząstowice, ASD Gwardia Opole, Odra Opole, Victoria Chróścice i FA Opole. Praca z najmłodszymi dziećmi jest jego pasją i sprawia mu wiele satysfakcji i radości.

ur. 28.11. 1981 r. w Opolu

Arkadiusz Aleksandroff / trener Super Gol II

Bartosz Sobieraj / trener Gol I, trener Gol V

Trener z licencją UEFA Grassroots C. Aktualnie zawodnik drużyny "SILESIUS" Kotórz Mały występujący w lidze okręgowej.

ur. 15.01.1989 w Opolu

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?