Młodziki po inauguracji w lidze terytorialnej

Drużyna młodzików rozpoczęła swoje zmagania ligowe w Terytorialnej Lidze Młodzika. W tym składzie możemy oglądać zawodników z roczników 2010,2011 i 2012 a zespół występuje pod własnym szyldem – UKP Gol.

Rozegraliśmy już dwie kolejki. Nasz mecz debiutancki odbył się w Krośnicy. Od początku spotkania widać było, że nasi chłopcy grają bojaźliwie i niepewnie. Gdy po niedługim czasie emocje zawodników opadły zaczęliśmy grać na poziomie swoich umiejętności. Dzięki temu
mogliśmy oglądać składne akcje.

Następna kolejka grana już była na własnym terenie, gdzie gościliśmy drużynę SIlesiusa Kotórz Mały. Chociaż warunkami fizycznymi nasi przeciwnicy nad nami przeważali, tak techniczne wyszkolenie oraz rozumienie gry pozwoliło nam nawiązać równorzędna walkę. Cieszymy się z tego doświadczenia, które zdobywamy, a którego sporo jeszcze przed nami.

Warto podkreślić, że wszystkie mecze „domowe” rozgrywamy na boisku LZS Zawada. Współpraca z tym klubem oraz Gminą Turawa daje nam możliwość rozgrywania meczów ligowych na doskonale przygotowanej płycie boiska. Malutki, ale bardzo kameralny stadion stwarza doskonałe warunki do gry i rozwoju naszych chłopaków, jak również do kibicowania ich rodzicom. Bardzo dziękujemy zarządowi klubu z Zawady za dotychczasową współpracę!

Co o tym sądzisz?
0facebook